nabakoridoribanner

SIIN ON INIMESED, KES TEEVAD NABAST NABA
Karina Tammeri

NAME: Karina Tammeri 
POSITION AT NABA: Headteacher of the kindergarten
E-MAIL: karina.tammeri@naba.ee 
BIRTHDAY: 11.07 

Kristi Lüüde


NAME: Kristi Lüüde 
POSITION AT NABA: executive director
E-MAIL: kristi@naba.ee 
BIRTHDAY: 05.01 

Mare Märtsoo

NAME: Mare Märtsoo
POSITION AT NABA: hostess
E-MAIL: mare@naba.ee
BIRTHDAY: 19.04.

Anastassia Kondratovich


NAME: Anastassia Kondratovich
POSITION AT NABA: accountant
E-MAIL: raamatupidaja@naba.ee
BIRTHDAY: 04.11.


Helen Sutting

NAME: Marii Susi
POSITION AT NABA: day-care teacher
E-MAIL: paevahoid@naba.ee
BIRTHDAY: 14.06.

Ülle Siiroja
NAME: Ülle Siiroja
POSITION AT NABA: teacher
BIRTHDAY: 02.07.
 

Elina Vihtol

NIMI: Elina Vihtol
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES:
2019.a.

E-POST:
 elina@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
11.november

Annika Raidsalu


NAME: Annika Raidsalu 
POSITION AT NABA: assistant teacher
E-MAIL: annika.raidsalu@naba.ee 
BIRTHDAY: 18.06 

Katrin Arusaar


NAME: Katrin Arusaar alias Rebane 
POSITION AT NABA: teacher 
E-MAIL: katrin.arusaar@naba.ee 
BIRTHDAY: 10.07 

Reena Laur

NAME: Reena Laur (on parental leave)
POSITION AT NABA: teacher
E-MAIL: reena@naba.ee
BIRTHDAY: 25.12.

Eva Maria Eevald


NAME:
Eva-Maria Eevald
POSITION AT NABA: teacher 
E-MAIL: evamaria@naba.ee 
BIRTHDAY: 28.02.

Ave Pikkani

NAME: Ave Pikkani
POSITION AT NABA: assistant teacher
E-MAIL: ave@naba.ee 
BIRTHDAY: 4.10.

Merje Liblik

NAME: Merje Liblik (on parental leave)
POSITION AT NABA: teacher
E-MAIL: merje@naba.ee
BIRTHDAY: 10.06.

Merilin Karelin

NIMI: Merilin Karelin
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: merilin@naba.ee
SÜNNIPÄEV:
28.oktoober

 

Triina Rähn

NAME: Triina Rähn
POSITION AT NABA:
teacher
E-MAIL:
triina@naba.ee
BIRTHDAY:
21.10.

Eve Sokk

NAME: Eve Sokk
POSITION AT NABA: assistant teacher 
E-MAIL: eve@naba.ee 
BIRTHDAY: 1.03.

Terje Tulp

NAME: Terje Tulp 
POSITION AT NABA: teacher (on parental leave)
E-MAIL: terje.tulp@naba.ee 
BIRTHDAY: 25.04 

Greete-Lisette Järvi

NAME: Greete-Lisette Järvi
POSITION AT NABA: teacher 
E-MAIL: greetelisette@naba.ee 
BIRTHDAY: 11.11

Mari Grüner

NAME: Mari Grüner
POSITION AT NABA: assistant teacher
E-MAIL: mari.gruner@naba.ee
BIRTHDAY: 20.07.

Riin Verlin

NIMI: Riin Verlin
TÖÖ NABAS:
õpetaja (Väike Naba)

NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: riin@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 18.mai

Maarja-Liis Komp

NIMI: Maarja-Liis Komp
TÖÖ NABAS: õpetaja (Väike Naba)
E-POST: maarja-liis@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 9.detsember

Anete Mäemets

NIMI: Anete Mäemets
TÖÖ NABAS: abiõpetaja (Väike Naba)
NABAS ALATES: 2018.a.
E-POST:
Anete@naba.ee

SÜNNIPÄEV: 9.oktoober

Epp Pajuri

NAME: Epp Pajuri 
POSITION AT NABA: speech therapist
E-MAIL: epp.pajuri@naba.ee
BIRTHDAY: 20.05.


Anu Vask
NAME: Anu Vask 
POSITION AT NABA: creative movement teacher
E-MAIL: anu.vask@naba.ee
BIRTHDAY: 07.03.
Ly Lumiste

NIMI: Ly Lumiste
TÖÖ NABAS:
muusikaõpetaja

NABAS ALATES: 2018.a.
E-POST: Ly@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 11.detsember


Pille-Riin Satsi

NAME: Pille-Riin Satsi 
POSITION AT NABA: swimming teacher(on parental leave)
E-MAIL:  pilleriin.satsi@mail.ee
BIRTHDAY: 05.08.


 

Maria Solonevitš

NAME: Maria Solonevitš
POSITION AT NABA:
E-MAIL:
BIRTHDAY: 29.09.

Natalja Grigorjeva


Heidi Kattai

NAME: Heidi Kattai 
POSITION AT NABA: 
BIRTHDAY: 20.05.

Kirsti Mäesepp

NAME: Kirsti Mäesepp
POSITION AT NABA: swimming teacher
E-MAIL:  kirsti.maesepp@gmail.com
BIRTHDAY: 13.05.

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS