nabakoridoribanner

SIIN ON INIMESED, KES TEEVAD NABAST NABA
Karina Tammeri

NAME: Karina Tammeri 
POSITION AT NABA: Headteacher of the kindergarten
E-MAIL: karina.tammeri@naba.ee 
BIRTHDAY: 11.07 

Kristi Lüüde


NAME: Kristi Lüüde 
POSITION AT NABA: executive director
E-MAIL: kristi@naba.ee 
BIRTHDAY: 05.01 

Mare Märtsoo

NAME: Mare Märtsoo
POSITION AT NABA: hostess
E-MAIL: mare@naba.ee
BIRTHDAY: 19.04.

Krista Kaarlep

NAME: Krista Kaarlep
POSITION AT NABA: hobby-school coordinator (on parental leave)
E-MAIL: krista@naba.ee
BIRTHDAY: 10.03.


Anastassia Kondratovich


NAME: Anastassia Kondratovich
POSITION AT NABA: accountant
E-MAIL: raamatupidaja@naba.ee
BIRTHDAY: 04.11.


Helen Sutting

NAME: Marii Susi
POSITION AT NABA: day-care teacher
E-MAIL: paevahoid@naba.ee
BIRTHDAY: 14.06.

Ülle Siiroja
NAME: Ülle Siiroja
POSITION AT NABA: teacher
BIRTHDAY: 02.07.
 

Pirkko Kaas

NIMI: Pirkko Kaas
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES:
2018.a.

E-POST:
pirkko@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
29.september

Annika Raidsalu


NAME: Annika Raidsalu 
POSITION AT NABA: assistant teacher
E-MAIL: annika.raidsalu@naba.ee 
BIRTHDAY: 18.06 

Katrin Arusaar


NAME: Katrin Arusaar alias Rebane 
POSITION AT NABA: teacher 
E-MAIL: katrin.arusaar@naba.ee 
BIRTHDAY: 10.07 

Reena Laur

NIMI: Reena Laur
TÖÖ NABAS: õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
NABAS ALATES: 2016.a
E-MAIL: reena@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 25.detsember


Eva Maria Eevald

NIMI: Eva Maria Eevald
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES:
2016.a.

E-POST:
evamaria@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
28.veebruar

Ave Pikkani

NIMI: Ave Pikkani
TÖÖ NABAS: abiõpetaja
NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: ave@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 4.oktoober


Laura Niinesaar

NAME: Laura Niinesaar
POSITION AT NABA: teacher
E-MAIL: laura.niinesaar@naba.ee
BIRTHDAY: 25.05.

Britta Põldmaa

NAME: Britta Põldmaa
POSITION AT NABA: assistant teacher
E-MAIL: britta1471@hotmail.com
BIRTHDAY: 13.10.


 

Kerli Tiigimäe

NAME: Kerli Tiigimäe
POSITION AT NABA:
teacher
E-MAIL:
kerli@naba.ee
BIRTHDAY:
20.12.

Eve Sokk

NIMI: Eve Sokk
TÖÖ NABAS: abiõpetaja
NABAS ALATES:
2017.a.

E-POST:
eve@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
1.märts

Terje Tulp

NAME: Terje Tulp 
POSITION AT NABA: teacher (on parental leave)
E-MAIL: terje.tulp@naba.ee 
BIRTHDAY: 25.04 

Anneli Laamann

NAME Anneli Laamann 
POSITION AT NABA: teacher
E-MAIL: anneli.laamann@naba.ee 
BIRTHDAY: 26.02 
Mari Grüner

NAME: Mari Grüner
POSITION AT NABA: assistant teacher
E-MAIL: mari.gruner@naba.ee
BIRTHDAY: 20.07.

Riin Verlin

NIMI: Riin Verlin
TÖÖ NABAS:
õpetaja (Väike Naba)

NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: riin@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 18.mai

Olga Gribinets

NAME: Olga Gribinets
POSITION AT NABA: movement teacher
E-MAIL: olja@naba.ee 
BIRTHDAY: 21.09

Kärolin Kaarlep


NAME: Kärolin Kaarlep
POSITION AT NABA: teacher and music teacher (on parental leave)
E-MAIL: karolin.raadik@naba.ee 
BIRTHDAY: 21.05 

Epp Pajuri

NAME: Epp Pajuri 
POSITION AT NABA: speech therapist
E-MAIL: epp.pajuri@naba.ee
BIRTHDAY: 20.05.


Anu Vask
NAME: Anu Vask 
POSITION AT NABA: creative movement teacher
E-MAIL: anu.vask@naba.ee
BIRTHDAY: 07.03.
Johanna-Maarja Looris

NAME: Johanna-Maarja Looris
POSITION AT NABA: music-teacher
E-MAIL: johanna.maarja@gmail.com
BIRTHDAY: 20.05.

Pille-Riin Satsi

NAME: Pille-Riin Satsi 
POSITION AT NABA: swimming teacher
E-MAIL:  pilleriin.satsi@mail.ee
BIRTHDAY: 05.08.


 

Maria Solonevitš

NAME: Maria Solonevitš
POSITION AT NABA:
E-MAIL:
BIRTHDAY: 29.09.

Olga Melnikova

NAME: Olga Melnikova
POSITION AT NABA:
E-MAIL:  olga.melnikova@naba.ee
BIRTHDAY: 28.11.

Heidi Kattai

NAME: Heidi Kattai 
POSITION AT NABA: 
BIRTHDAY: 20.05.

Kirsti Mäesepp

NIMI: Kirsti Mäesepp
TÖÖ NABAS: ujumisõpetaja
NABAS ALATES:
2005.a.

E-POST:
kirsti.maesepp@gmail.com

SÜNNIPÄEV:
13.mai

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS