nabarong

Print PDF

NABA NÄDALAKAVA  

14. – 18. oktoober

ESMASPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (2a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Inglise keel (Gerda Peets)
17:00 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) 

TEISIPÄEV
Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (Anu Vask)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
TEISIPÄEV Huvikool
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Muusikaring (Greete-Lisette Järvi)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv) 
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

KOLMAPÄEV Beebiklubi 10:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine algajad (Margareta Schönberg)
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) 
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) 

NELJAPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Muusikaring (6k-1a) (Ly Lumiste)
11:00 Muusikaring (1a-2a) (Ly Lumiste)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
NELJAPÄEV Huvikool
16:30 Kõik võivad kokata (5a-8a) (Kristi Lüüde)
16:45 Laste tantsutrenn tantsuklubi SÄDE (Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

REEDE Beebiklubi

10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool

11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)

 

NABA NÄDALAKAVA  

21. – 25. oktoober


ESMASPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (2a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Inglise keel (Gerda Peets)
17:00 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn
(asendustreener Riina Till)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn
(asendustreener Riina Till) 

TEISIPÄEV
Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (asendustreener Krsitiina Vilipõld)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (asendustreener Krsitiina Vilipõld)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (asendustreener Krsitiina Vilipõld)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
TEISIPÄEV Huvikool
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Muusikaring (Greete-Lisette Järvi)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv) 
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

KOLMAPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine algajad (Margareta Schönberg)
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (asendustreener Riina Till)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn
(asendustreener Riina Till)

NELJAPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Muusikaring (6k-1a) (Ly Lumiste)
11:00 Muusikaring (1a-2a) (Ly Lumiste)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
NELJAPÄEV Huvikool
16:30 Kõik võivad kokata (5a-8a) (Kristi Lüüde)
16:45 Laste tantsutrenn tantsuklubi SÄDE (Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

REEDE Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool
11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)


 

 









 





N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS