koridor2

Alates 3.09.2018 kuni 31.05.2019

ESMASPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (2a-3a)
(Kudrun Vellet)
RÜHM ON TÄIS!
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)

12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
RÜHM ON TÄIS!
13:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Iluvõimlemine (edasijõudnud) (Olga Gribinets) RÜHM ON TÄIS!

18:00 Akrobaatika (4a-6a) (Vello Vaher) RÜHM ON TÄIS!
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) RÜHM ON TÄIS!
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!

TEISIPÄEV
Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
RÜHM ON TÄIS!
12:00 Võimlemisring (2k-1,5a) (Anu Vask)
RÜHM ON TÄIS!
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet) RÜHM ON TÄIS!
TEISIPÄEV Huvikool
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri) ALATES OKTOOBRIST!
16:30 Judo (4a-6a) (Agnes Sillaste)
16:45 Inglise keel (5a-7a) (Gerda Peets) RÜHM ON TÄIS!
17:30 Muusikaring
(4a-6a) (Greete Lisette Maasik)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!

KOLMAPÄEV Beebiklubi

10:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet) RÜHM ON TÄIS!
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet) RÜHM ON TÄIS!

12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
RÜHM ON TÄIS!
KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimlemine (edasijõudnud) (Olga Gribinets) RÜHM ON TÄIS!
16:30 ABC kool (Epp Pajuri) ALATES OKTOOBRIST!
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!


NELJAPÄEV
Beebiklubi

10:00 -13:00 Vaba Bassein
(2k-3a)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet) RÜHM ON TÄIS!
NELJAPÄEV Huvikool
16:30 Kõik võivad kokata (5a-7a) (Kristi Lüüde) ALATES OKTOOBRIST!
16:30 Tantsuring Laste Zumba (4a-6a) (Kerttu Tänav)
RÜHM ON TÄIS!
17:30 Akrobaatika
(4a-6a) (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!


REEDE
Beebiklubi

10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)


LAUPÄEV Huvikool

11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!

Ringi(desse) registreerimiseks saada palun e-kiri See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
järgmiste andmetega:

LAPSE TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
EMA või ISA TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
KONTAKTTELEFON
VALITUD RING(id) - KELLAAEG ja PÄEV


NB! Naba Huvialakool jätab endale õiguse teha tunniplaanis muudatusi.

 

Naba ABC Kooli grupid on väikesed ja võimaldavad õpetajal lastega tegeleda individuaalselt lähtuvalt lapse vajadustest.
Kooli tegevus on mänguline ja loov, toetades lapse loomulikku arengut ja huvi õppimise vastu.

Loe lisa...

HINNAKIRI BEEBIKLUBIS

 *treening 1x nädalas/ treening 2x nädalas

Ujutame Naba                            36/60

Võimlemisring                             36

Isade Spetsiaal                           36/60
Juhendajaga tund                      11/kord

Vaba bassein                                 9/kord
Vaba bassein                            24/4 korda
(Vaba bassein on mõeldud kuni 3.a lastele ja
4x pääse kehtib -3kuud)


HINNAKIRI HUVIKOOLIS

*treening 1x nädalas/treening 2x nädalas/treening 3x nädalas

Minidelfiinide ujumine               36/60/90

Delfiinide ujumine                      36/60/90

Tantsuring                                    36

Iluvõimlemine                              36/60

Akrobaatika                                   36/60

Kokandus                                       40

Lotte Muusikaring                         40

Klaveriõpe(eratund)                     20 (30 min)

Inglise keel                                     40

Juhendajaga tund                      11/kord


NB! Hinnad on fikseeritud ja tegemist on kuutasudega. Kuutasu hind sõltub valitud treeningute arvust nädalas!

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS