koridor2
Ringi(desse) registreerimiseks saada palun e-kiri See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
järgmiste andmetega:

LAPSE TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
EMA või ISA TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
KONTAKTTELEFON
VALITUD RING(id) - KELLAAEG ja PÄEV

Alates 2.09.2019 kuni 31.05.2020
Iluvõimlemine alustab 9.09.2019
Kõik võivad kokata, ABC Kool ja Beebiklubi Muusikaring alustavad oktoobrist.

ESMASPÄEV Beebiklubi

11:00 Ujutame Naba (1a-3a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
 

ESMASPÄEV Huvikool

17:00 Inglise keel (5a-7a) (Gerda Peets)
17:00 Iluvõimlemisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg) 
18:00 Akrobaatika (4a-6a) (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) 

19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
 

TEISIPÄEV
Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (Anu Vask)

20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet) 
TEISIPÄEV Huvikool
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)

17:15 Muusikaring
(4a-6a) (Greete Lisette Järvi)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
 
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)  

KOLMAPÄEV Beebiklubi

10:00 Ujutame Naba (1a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)

12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
 

KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimlemisklubi Piruett Iluvõimlemine algajad (Margareta Schönberg) 
16:30 ABC kool (Epp Pajuri)
17:15 Iluvõimlemisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg) 
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) 
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)



NELJAPÄEV
Beebiklubi

10:00 -13:00 Vaba Bassein
(2k-3a)
10:00 Muusikaring (6k-1a) (Ly Lumiste)
11:00 Muusikaring (1a-2a) (Ly Lumiste) 
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
NELJAPÄEV Huvikool
16:30 Kõik võivad kokata (5a-7a) (Kristi Lüüde) 
16:45 Tantsuklubi SÄDE tantsuring (4a-7a) (
Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika
(4a-6a) (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)



REEDE
Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)


LAUPÄEV Huvikool

11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi) VABAD KOHAD!

12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)


NB! Naba Huvialakool jätab endale õiguse teha tunniplaanis muudatusi.

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS