koridor2

Ringi(desse) registreerimiseks saada palun e-kiri See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
järgmiste andmetega:

LAPSE TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
EMA või ISA TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
KONTAKTTELEFON
VALITUD RING(id) - KELLAAEG ja PÄEV
Kuna kohtade arv on piiratud, siis registreerimistega kehtib tava-
kes ees, see mees!

TUNNIPLAAN 2017/2018 õa
alates 4.09.2017 kuni 31.05.2018


ESMASPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (2a-3a)
(Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)

12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)

13:00 Ujutame Naba (2k-1,5a) (Kudrun Vellet)


ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Iluvõimlemine (edasijõudnud) (Olga Gribinets)

18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
RÜHM ON TÄIS!
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) RÜHM ON TÄIS!

TEISIPÄEV
Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)


TEISIPÄEV Huvikool
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri) ALATES OKTOOBRIST
16:30 Inglise keel (5a-7a) (Gerda Peets) RÜHM ON TÄIS!
17:30 Lotte Muusikaring (Greete Lisette Maasik)

18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!

KOLMAPÄEV Beebiklubi

10:00 Ujutame Naba (2a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (2k-1,5a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)

13:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)

KOLMAPÄEV Huvikool
16:30 ABC kool (Epp Pajuri)
16:30 Kõik võivad kokata (5a-7a) (Kristi Lüüde)
16:30 Iluvõimlemine (algajad) (Olga Gribinets)

17:30 Iluvõimlemine (edasijõudnud) (Olga Gribinets)

18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
RÜHM ON TÄIS!

NELJAPÄEV Beebiklubi

10:00 -13:00 Vaba Bassein
(2k-3a)
10:00 Võimlemisring (1,5a-2a) ASTUJAD (Anu Vask)

11:00 Võimlemisring (2a-3a) JOOKSJAD(Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-6k) RULLIJAD (Anu Vask)
13:00 Võimlemisring (7k-1,5a) KÄPUTAJAD (Anu Vask)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)

NELJAPÄEV
Huvikool

16:30 UUS! Tantsuring (Eva Maria Eevald)
17:30 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
RÜHM ON TÄIS!

REEDE Beebiklubi

10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool

11:00 Delfiinide Ujumistrenn
RÜHM ON TÄIS!
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn
RÜHM ON TÄIS!
11:00-13:00 Naba Eelkool (Anneli Laamann) ALATES OKTOOBRIST

NB! Naba Huvikool jätab endale õiguse teha tunniplaanis muudatusi.

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS