Kuidas muuta oma maailmanaba suvi linnas sisukamaks?
Naba pakub selleks põnevaid temaatilisi linnalaagreid, kus iga päev toob kaasa uut ja huvitavat, väljasõite, ekskursioone ning kohtumisi erinevate inimestega. Linnalaagris õpib kindlasti midagi erilist ning kohtab uusi sõpru.

Tule ja veeda oma SUVI NABAS!

Naba pakub lastele erinevaid ja põnevaid suve veetmise võimalusi linnalaagrites. Iga päev toob kaasa uusi oskusi ja teadmisi ning kohtumisi erinevate inimestega. 
Registreerimisel See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. palun ära märkida laager, lapse nimi ja vanus, lapsevanema nimi ning telefoninumber.


NABA SUVELAAGRID 2019

LOODUSLAAGER  1.-5.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 6.-10.a
Looduslaager pakub lastele elamusi loodusest. Matkame ja teeme väljasõite looduskaunitesse kohtadesse, tutvume loomadega, taimedega. Igasse päeva on pikitud üks käik - loomaaeda, muuseumisse, Botaanikaeda, metsa ja mere äärde.
Õpime tundma loomi ja taimi, erinevaid looduskooslusi(raba, mets, rand jne). Vaikse tunni ajal loeme ja uurime raamatuid, entsüklopeediaid ning joonistame, maalime. Päevad on jagatud teemapäevadeks. On merepäev, kus matkame piki randa ja otsime huvitavaid kive, teokarpe jms. Metsapäev, kus teeme matka Pirita jõe ürgorgu ja kogume teel erinevaid taimi. Hiljem üritame taimede nimetusi tuvastada “Eesti taimede kukeaabitsa” abil. Külastame loomaaeda ja Botaanikaaeda, kus kasutame giidide abi, kes oskavad kõige paremini põnevaid fakte loodusest pajatada. Ning muidugi naudime Eestimaa suve ning õuesolekut! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias – ronides ja mängides. Ootame oma seltsi poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ning on ühed vahvad silmad-kõrvad lahti matkasellid, tunnevad huvi looduse vastu ja tahavad sellest rohkem teada saada.
Laagri juhendajad on Anneli Laamann ja Epp Pajuri

KOKAKUNSTILAAGER 8.-12.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 6.-10.a.
Kokanduslaagrisse ootame lapsi kellele meeldib köögis toimetamine, kokakunst ja söögitegu.Kõik päevad laagris algavad ühises hommikuringis, kus planeerime koos algavat päeva. Laagripäevas on palju kokandusega seotud praktilisi tegevusi, lapsed saavad uusi teadmisi toidust ja toiduvalmistamise oskused omadatakse iseseisva praktilise tegevuse käigus. Iga laagripäeva jooksul valmib 2-3 erinevat rooga, mida koos degusteeritakse ja süüakse. Lisaks vestleme lastega toidust, toitumisest, lauakommetest ja paljust muust kokandusega seonduvast. Koos käime poes, turul ja külastame mõnda kohvikut. Mängime ja meisterdame kokandusega seotud teemadel.
Laagri juhendajad on Karina Tammeri ja Kristi Lüüde

SPORDILAAGER 8.-12.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 5.-9.a                
Laagri peaeesmärk on pakkuda lapsele aktiivset sportlikku tegevust ning propageerida sportlikke eluviise. Esmalt tegeleme laagris ujumistreeningutega, et aidata lapsel veehirmust üle saada ning õpetada selgeks ujumise põhitõed. Kasutame ka suvist võimalust käia meres ujumas ja nautida rannategevusi. Lisaks ujumistreeningutele tegeleme kergejõustiku, teatevõitluste ja erinevate pallimängudega. Ja oma üleliigse energia saab maha jätta Naba tatamidele, kus teeme erinevaid harjutusi ja osavusmänge. Matkame ka Pirita jõe ääres ning veedame rohkelt aega vabas looduses. Plaanime laagris osalejaid üllatada ka väljasõiduga ühte põnevasse kohta. Laagri läbiviimisel on märksõnadeks mängulisus ja individuaalne lähenemine, et lastel oleks lõbus ning tahe sporti teha!
Laagri juhendajad on Kirsti Mäesepp ja Triin Rääsk

LAAGER "VIIS PÕNEVAT PÄEVA" 15.-19.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 5-9.a
Laagri peaeesmärk on pakkuda lapsele uusi ja huvitavaid kogemusi, tehes temaga põnevaid tegevusi  ja avastada ümbritsevat maailma. Laagris "Viis põnevat päeva" saab laps iga päev teha midagi uut ja huvitavat. Et suvi oleks tore, siis avastame nende  päevade vältel ümbruskonna loodust, matkates metsa ja mere äärde, teeme tutvust robootikaga ja ehitame valmis lõbusaid masinaid. Naudime veemõnusid Naba basseinis. Iga päev on põnev ja toob kaasa uusi kogemusi, avastusi ning vahvaid elamusi.  Põneva laagrinädala lõpetame vahva peoga, kus naudime enda tehtud kooki ja võileibu. Nädala vältel tegutseme palju õues, veetes aega Naba ümbruses ja ka kaugemates kohtades.
Laagri juhendajad on Gerda Ruberg ja Ilona Täär

 

LAAGER "REIS MUUSIKAMAAILMA" 22.-26.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 5.-9.a
Viie päeva jooksul rändame lastega ringi muusikamaailmas ja tutvume erinevate muusikažanritega nagu popmuusika, klassikaline muusika, kantrimuusika, rahvamuusika ja räppmuusika. Plaanis on külastada erinevaid töötubasid, korraldada erinevaid etteasteid žanripõhiselt ning ilmestada tegevusi muusikaliste liikumiste ja käelisete tegevuste näol. Veedame palju aega õues tegutsedes ning kasutame ka Naba basseini võimalust. Laagri eesmärk on avardada lapse silmaringi ning tekitada lapses huvi ja armastust muusika vastu!
Laagri juhendajad on Greete-Lisette Järvi ja Ly LumisteETENDUSKUNSTIDE LAAGER 29.juuli-2.august
Laager on mõeldud lastele vanuses 5.-9.a 
Selle suvelaagri lapsed sõbrunevad tantsu ja näitlemise abil. Nende omavahelised sõprussuhted ning ägedamad seiklused põimitakse laagri lõpuks Naba lavale toredaks etenduseks. Inspiratsiooni sobivate tegelaste leidmiseks kogutakse Pirita loodusest nii mere ääres kui männimetsas ja retkel Haapsallu Lossi ja Iloni Imedemaale. Muidugi veedetakse suveaega mängude, ronimise, joonistamise ja vaba mänguga ning ujutakse Naba basseinis. 
Laagri juhendajad on Anu Vask ja Merle Saarva


Laagripäev kestab 8:30 – 17:30

Laagri hind on 144 EUR, sisaldab lõunasööki ja õhtuoodet ning erinevaid tegevusi parimate spetsialistide juhendamisel.
Laagrisse registreerimisel tuleb tasuda 50% laagri maksumusest kahe nädala jooksul vastavalt esitatud arvele.
Ettemaksu tähtajaks mittelaekumisel registreering tühistatakse.
Ettemaksu ei tagastata!
Laagritasu teise osa maksmise tähtaeg on 2 nädalat enne laagri algust.