nabakoridoribanner

Kuidas muuta oma maailmanaba suvi linnas sisukamaks?
Naba pakub selleks põnevaid temaatilisi linnalaagreid, kus iga päev toob kaasa uut ja huvitavat- väljasõite ja ekskursioone,
kohtumisi erinevate inimestega. Linnalaagris õpib kindlasti midagi erilist ning kohtab uusi sõpru.

Tule ja veeda oma SUVI NABAS!

Naba pakub lastele erinevaid ja põnevaid suve veetmise võimalusi linnalaagrites. Iga päev toob kaasa uusi oskusi ja teadmisi ning kohtumisi erinevate inimestega. 

NABA LOODUSLAAGER  25.-29.juuni
Laager on mõeldud lastele vanuses 6.-10.a

Looduslaager  pakub lastele elamusi loodusest. Matkame ja teeme väljasõite looduskaunitesse kohtadesse, tutvume loomadega, taimedega. Igasse päeva on pikitud üks käik - loomaaeda, muuseumisse, Botaanikaeda, metsa ja mere äärde.
Õpime tundma loomi ja taimi, erinevaid looduskooslusi (raba, mets, rand jne). Vaikse tunni ajal loeme ja uurime raamatuid, entsüklopeediaid ja joonistame, maalime. Päevad on jagatud teemapäevadeks. On merepäev, kus matkame piki randa ja otsime huvitavaid kive, teokarpe jms. Metsapäev, kus teeme matka Pirita jõe ürgorgu ja kogume teel erinevaid taimi. Hiljem üritame taimede nimetusi tuvastada “Eesti taimede kukeaabitsa” abil. Külastame loomaaeda ja Botaanikaaeda, kus kasutame giidide abi, kes oskavad kõige paremini põnevaid fakte loodusest pajatada. Ning muidugi naudime Eestimaa suve ning õuesolekut! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias – ronides ja mängides. Ootame oma seltsi poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ning on ühed vahvad silmad-kõrvad lahti matkasellid, tunnevad huvi looduse vastu ja tahavad sellest rohkem teada saada.

Laagri juhendajad on Anneli Laamann ja Epp Pajuri

KOKAKUNSTILAAGER „Kõik võivad kokata!“
2.-6.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 6-9a.

Naba lasteaed ootab Teid taas saabuval suvel Kristi ja Karinaga koos kokkama. Laagris õpivad lapsed omavahelist koostööd ja tervislike toiduvalikute tegemist. Iga päev valmib 1-2 rooga, mis hiljem üheskoos ära süüakse. Laagrinädala jooksul saavad osalejad läbi teha kõik söögivalmistamise protsessid alates retsepti lugemisest kuni nõudepesu ja köögi koristamiseni. Seekord on meil söögi tegemiseks täitsa oma maja. Meie hubaseks restoraniks muutub Väikse Naba maja Pirital, kus toitu saame valmistada nii toas kui õues, aiapiknikuks on meil mõnus varjualune ja reedel ootame kõik vanemaid „aia-buffees“ Söögitegemistest puhkame Pirita metsade vahel jalutades ja "koduaias" mängide ja päevitades. Kohtumiseni Väikses Nabas (Esku 16).
Laagri juhendajad on Karina Tammeri ja Kristi Lüüde

VIIS PÕNEVAT PÄEVA
9.-13.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 6-9.a
Laagri peaeesmärk on pakkuda lapsele uusi ja huvitavaid kogemusi, tehes temaga põnevaid tegevusi  ja avastada ümbritsevat maailma. Laagris "Viis põnevat päeva" saab laps iga päev teha midagi uut ja huvitavat. Et suvi oleks tore, siis avastame nende     päevade vältel ümbruskonna loodust, matkates metsa ja mere äärde ning paneme end proovile mängides aaretejahti. Teeme tutvust robootikaga ja ehitame valmis lõbusaid masinaid. Naudime veemõnusid Naba basseinis. Peame Kadrioru pargis piknikku ja
sõidame Tallinna Loomaaeda loomi uurima. Põneva laagrinädala lõpetame vahva peoga, kus naudime enda tehtud kooki ja võileibu.
Nädala vältel tegutseme palju õues, veetes aega Naba ümbruses ja ka kaugemates kohtades.
Laagri juhendajad on Gerda Ruberg ja Ilona Täär

NABA MUUSIKA- JA LOOVUSLAAGER 16.-20.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 6.-9.a

Laagripäevade jooksul saavad lapsed oma loovust arendada nii muusika, kunsti kui näputöö vallas – valmivad isetehtud muusikainstrumendid, arenevad laulu-tantsu-rütmi oskused ning mis peamine – sellest kõigest tunneb laps rõõmu just sellise nurga alt nagu tema loovus seda soosib ja soovib. Laagripäevad on jagatud teemapäevadeks – näiteks ühel päeval uurime, vaatleme ja meisterdame igale lapsele trummi, teisel päeval teeme muusikat kõige võimalikuga, mida loodusest leiame jne. Veedame ka palju aega õues mängides, jalutuskäikudel Naba ümbruses või teemakohasel õppekäigul.
Laagri juhendajad on Greete-Lisette Maasik ja Signe Toomla


NABA SPORDILAAGER 23.-27.juuli
Laager on mõeldud lastele vanuses 5.-9.a                
Laagri peaeesmärk on pakkuda lapsele aktiivset sportlikku tegevust ning propageerida sportlikke eluviise. Esmalt tegeleme laagris ujumistreeningutega, et aidata lapsel veehirmust üle saada
ning õpetada selgeks ujumise põhitõed. Kasutame ka suvist võimalust käia meres ujumas ja nautida rannategevusi. Lisaks ujumistreeningutele tegeleme kergejõustiku, teatevõitluste ja erinevate pallimängudega. Ja oma üleliigse energia saab maha jätta Naba tatamidele, kus teeme erinevaid harjutusi ja osavusmänge.
Matkame ka Pirita jõe ääres ning veedame rohkelt aega vabas looduses. Plaanime laagris osalejaid üllatada ka väljasõiduga ühte põnevasse kohta. Laagri läbiviimisel on märksõnadeks mängulisus ja individuaalne lähenemine, et lastel oleks lõbus ning tahe sporti teha!
Laagri juhendajad on Kirsti Mäesepp ja Triin Rääsk

Laagripäev kestab 8:30 – 17:30. 
Laagri hind sisaldab lõunasööki ja õhtuoodet ning erinevaid tegevusi parimate spetsialistide juhendamisel. 
Laagri hind on 132 EUR
Laagrisse registreerimisel tuleb tasuda 50% laagri maksumusest kahe nädala jooksul vastavalt esitatud arvele.
Ettemaksu tähtajaks mittelaekumisel registreering tühistatakse.
Laagritasu teise osa maksmise tähtaeg on 2 nädalat enne laagri algust.
Ettemaksu ei tagastata!

Registreerimisel, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , palun ära märkida laager, lapse nimi ja vanus, lapsevanema nimi ning telefoninumber.

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS