nabakoridoribanner

SIIN ON INIMESED, KES TEEVAD NABAST NABA
Liisa Otsak

NIMI: Liisa Otsak
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES:
2016.a.

E-POST:
liisa.otsak@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
12.mai

Liisa2

Kristi Lüüde

NIMI: Kristi Lüüde 
TÖÖ NABAS: Naba OÜ ja Naba MTÜ tegevjuht 
NABAS ALATES: 2007.a.

E-POST: kristi@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 5.jaanuar

kristi

Karina Tammeri

NIMI: Karina Tammeri 
TÖÖ NABAS: lasteaia direktor
NABAS ALATES: 2006.a.
E-POST:
karina@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 11.juuli

Karina

Anastassia Kondratovich

NIMI: Anastassia Kondratovich
TÖÖ NABAS: raamatupidaja
NABAS ALATES: 2006.a.
E-POST: raamatupidaja@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 4.november

Mare Märtsoo

NIMI: Mare Märtsoo
TÖÖ NABAS: perenaine
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST:
mare@naba.ee

SÜNNIPÄEV: 19.aprill

Mare

Krista Kaarlep

NIMI: Krista Kaarlep
TÖÖ NABAS: huvialakooli koordinaator
NABAS ALATES:
2011.a.

E-POST:
krista@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
10.märts

Krista

Heidi Kattai

NIMI: Heidi Kattai 
TÖÖ NABAS: majahoidja
NABAS ALATES: 2007.a.
SÜNNIPÄEV: 20.mai

Olga Melnikova

NIMI: Olga Melnikova
TÖÖ NABAS: kokk
NABAS ALATES: 2006.a.
E-POST: olga.melnikova@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 28.november

Maria Solonevitš

NIMI: Maria Solonevitš
TÖÖ NABAS: kokk
NABAS ALATES: 2008.a.
SÜNNIPÄEV: 29.september

Helen Sutting

NIMI: Helen Sutting
TÖÖ NABAS: päevahoiuõpetaja
NABAS ALATES: 2015.a.
E-POST: paevahoid@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 2.september

Helen

Ülle Siiroja
NIMI: Ülle Siiroja
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2007.a.
SÜNNIPÄEV: 2.juuli
olle
Annika Raidsalu

NIMI: Annika Raidsalu 
TÖÖ NABAS: vanemabiõpetaja
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: annika.raidsalu@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 18.juuni

Annika

Margret Põllu

NIMI: Margret Põllu
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2008.a.
E-POST: margret@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 7.september

Margret

Katrin Arusaar

NIMI: Katrin Arusaar alias Rebane 
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: katrin.arusaar@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 10.juuli elik seitsmevennapäev

Katrin-Arusaar

Reena Laur

NIMI: Reena Laur
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2016.a
E-MAIL: reena@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 25.12.


Eva Maria Eevald

NIMI: Eva Maria Eevald
TÖÖ NABAS: abiõpetaja
NABAS ALATES: 2016.a.
E-POST: evamaria@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 28.veebruar

EvaMariaEevaldi

Kerli Tiigimäe

NIMI: Kerli Tiigimäe
TÖÖ NABAS:
vanemõpetaja
NABAS ALATES:
2014.a.
E-POST:
kerli@naba.ee
SÜNNIPÄEV:
20.detsember

Kerli

Merje Võimre

NIMI: Merje Võimre
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2016.a
E-POST:  merje@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 10. juuni

01348

Helena Kroon

NIMI: Helena Kroon
TÖÖ NABAS: abiõpetaja
NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: helena@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 20.mai


Terje Tulp

NIMI: Terje Tulp 
TÖÖ NABAS: õpetaja (lapshoolduspuhkusel)
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: terje.tulp@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 25.aprill

Terje

Mari Grüner

NIMI: Mari Grüner
TÖÖ NABAS: vanemabiõpetaja
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: mari.gruner@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 20.juuli

Mari

Anu Vask

NIMI: Anu Vask 
TÖÖ NABAS: võimlemise ja loovliikumise õpetaja
NABAS ALATES: 2007.a.
E-POST: anuvask@hotmail.com
SÜNNIPÄEV: 7.märts

Anu

Pille-Riin Satsi

NIMI: Pille-Riin Satsi 
TÖÖ NABAS: ujumisõpetaja
NABAS ALATES: 2007.a.
E-POST:  pilleriin.satsi@mail.ee
SÜNNIPÄEV: 5.august

Epp Pajuri

NIMI: Epp Pajuri 
TÖÖ NABAS: logopeed, eripedagoog
NABAS ALATES: 2006.a.
E-POST: epp.pajuri@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 20.mai

Epp

Johanna-Maarja Serva

NIMI: Johanna-Maarja Serva
TÖÖ NABAS:
muusikaõpetaja

NABAS ALATES: 2014.a.
E-POST: maarja.johanna@gmail.com
SÜNNIPÄEV: 20.mai

Johanna-Maarja

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS