nabakoridoribanner

SIIN ON INIMESED, KES TEEVAD NABAST NABA
Karina Tammeri

NIMI: Karina Tammeri 
TÖÖ NABAS: lasteaia direktor
NABAS ALATES: 2006.a.
E-POST:
karina@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 11.juuli

Karina

Kristi Lüüde

NIMI: Kristi Lüüde 
TÖÖ NABAS: Naba OÜ ja Naba MTÜ tegevjuht 
NABAS ALATES: 2007.a.

E-POST: kristi@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 5.jaanuar

kristi

Mare Märtsoo

NIMI: Mare Märtsoo
TÖÖ NABAS: perenaine
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST:
mare@naba.ee

SÜNNIPÄEV: 19.aprill

Mare

Krista Kaarlep

NIMI: Krista Kaarlep
TÖÖ NABAS: huvialakooli koordinaator
NABAS ALATES:
2011.a.

E-POST:
krista@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
10.märts

Krista

Anastassia Kondratovich

NIMI: Anastassia Kondratovich
TÖÖ NABAS: raamatupidaja
NABAS ALATES: 2006.a.
E-POST: raamatupidaja@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 4.november

Helen Sutting

NIMI: Helen Sutting
TÖÖ NABAS: päevahoiuõpetaja
NABAS ALATES: 2015.a.
E-POST: paevahoid@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 2.september

Helen

Ülle Siiroja
NIMI: Ülle Siiroja
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2007.a.
SÜNNIPÄEV: 2.juuli
olle
Pirkko Kaas

NIMI: Pirkko Kaas
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES:
2018.a.

E-POST:
pirkko@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
29.september

Annika Raidsalu

NIMI: Annika Raidsalu 
TÖÖ NABAS: vanemabiõpetaja
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: annika.raidsalu@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 18.juuni

Annika

Katrin Arusaar

NIMI: Katrin Arusaar alias Rebane 
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: katrin.arusaar@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 10.juuli elik seitsmevennapäev

Katrin-Arusaar

Reena Laur

NIMI: Reena Laur
TÖÖ NABAS: õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
NABAS ALATES: 2016.a
E-MAIL: reena@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 25.detsember


Eva Maria Eevald

NIMI: Eva Maria Eevald
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES:
2016.a.

E-POST:
evamaria@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
28.veebruar

Ave Pikkani

NIMI: Ave Pikkani
TÖÖ NABAS: abiõpetaja
NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: ave@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 4.oktoober


Merje Liblik

NIMI: Merje Liblik (lapsehoolduspuhkusel)
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2016.a
E-POST:  merje@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 10. juuni

01348

Merilin Karelin

NIMI: Merilin Karelin
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: merilin@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 28.oktoober


Triina Rähn

NIMI: Triina Rähn
TÖÖ NABAS:
õpetaja
NABAS ALATES:
2018.a.
E-POST:
triina@naba.ee
SÜNNIPÄEV:
21.oktoober


Eve Sokk

NIMI: Eve Sokk
TÖÖ NABAS: abiõpetaja
NABAS ALATES:
2017.a.

E-POST:
eve@naba.ee

SÜNNIPÄEV:
1.märts

Terje Tulp

NIMI: Terje Tulp 
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: terje.tulp@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 25.aprill

Terje

Greete-Lisette Järvi

NIMI: Greete-Lisette Järvi
TÖÖ NABAS: õpetaja
NABAS ALATES: 2015.a.

E-POST: greetelisette@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 11.november

Mari Grüner

NIMI: Mari Grüner
TÖÖ NABAS: vanemabiõpetaja
NABAS ALATES: 2005.a.
E-POST: mari.gruner@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 20.juuli

Mari

Riin Verlin

NIMI: Riin Verlin
TÖÖ NABAS:
õpetaja (Väike Naba)

NABAS ALATES: 2017.a.
E-POST: riin@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 18.mai

Maarja-Liis Komp

NIMI: Maarja-Liis Komp
TÖÖ NABAS: õpetaja (Väike Naba)
E-POST: maarja-liis@naba.ee 
SÜNNIPÄEV: 9.detsember

Anete Mäemets

NIMI: Anete Mäemets
TÖÖ NABAS: abiõpetaja (Väike Naba)
NABAS ALATES: 2018.a.
E-POST:
Anete@naba.ee

SÜNNIPÄEV: 9.oktoober

Epp Pajuri

NIMI: Epp Pajuri 
TÖÖ NABAS: logopeed, eripedagoog
NABAS ALATES: 2006.a.
E-POST: epp.pajuri@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 20.mai

Epp

Anu Vask

NIMI: Anu Vask 
TÖÖ NABAS: võimlemise ja loovliikumise õpetaja
NABAS ALATES: 2007.a.
E-POST: anuvask@hotmail.com
SÜNNIPÄEV: 7.märts

Anu

Ly Lumiste

NIMI: Ly Lumiste
TÖÖ NABAS:
muusikaõpetaja

NABAS ALATES: 2018.a.
E-POST: Ly@naba.ee
SÜNNIPÄEV: 11.detsember


Pille-Riin Satsi

NIMI: Pille-Riin Satsi 
TÖÖ NABAS: ujumisõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
NABAS ALATES: 2007.a.
E-POST:  pilleriin.satsi@mail.ee
SÜNNIPÄEV: 5.august

Maria Solonevitš

NIMI: Maria Solonevitš
TÖÖ NABAS: kokk
NABAS ALATES: 2008.a.
SÜNNIPÄEV: 29.september

Natalja Grigorjeva

NIMI: Natalja Grigorjeva
TÖÖ NABAS: kokk
NABAS ALATES: 2018.a.
SÜNNIPÄEV: 8.november

Heidi Kattai

NIMI: Heidi Kattai 
TÖÖ NABAS: majahoidja
NABAS ALATES: 2007.a.
SÜNNIPÄEV: 20.mai

Kirsti Mäesepp

NIMI: Kirsti Mäesepp
TÖÖ NABAS: ujumisõpetaja
NABAS ALATES:
2005.a.

E-POST:
kirsti.maesepp@gmail.com

SÜNNIPÄEV:
13.mai

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS