nabarong

Prindi PDF

NABA NÄDALAKAVA  
16. – 20. september

ESMASPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (2a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Inglise keel (Gerda Peets)
17:00 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) 

TEISIPÄEV
Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (Anu Vask)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
TEISIPÄEV Huvikool
17:30 Muusikaring (Greete-Lisette Järvi)

18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv) 
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

KOLMAPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine algajad (Margareta Schönberg)
17:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

NELJAPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
NELJAPÄEV Huvikool
16:45 Laste tantsutrenn tantsuklubi SÄDE (Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

REEDE Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool
11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)

 



NABA NÄDALAKAVA  
23. – 27. september
ESMASPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (2a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Inglise keel (Gerda Peets)
17:00 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp) 

TEISIPÄEV
Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (Anu Vask)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
TEISIPÄEV Huvikool
17:15 Muusikaring (Greete-Lisette Järvi)

18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv) 
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

KOLMAPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine algajad (Margareta Schönberg)
17:15 Iluvõimelmisklubi Piruett Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

NELJAPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
NELJAPÄEV Huvikool
16:45 Laste tantsutrenn tantsuklubi SÄDE (Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

REEDE Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool
11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)

 

 

 

 

 

 









 





N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS