Nädalakava

NABA NÄDALAKAVA

2. – 7. detsember

ESMASPÄEV Beebiklubi
11:00 Ujutame Naba (1a-3a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)

ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Inglise keel (Gerda Peets)
17:00 Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

TEISIPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (Anu Vask)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)

TEISIPÄEV Huvikool
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Muusikaring (Greete-Lisette Järvi)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

KOLMAPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (1a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)

KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimlemine algajad (asendustreener Loren Vahe)
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Iluvõimlemine edasijõudnud (asendustreener Loren Vahe)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

NELJAPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Muusikaring (6k-1a) (Ly Lumiste)
11:00 Muusikaring (1a-2a) (Ly Lumiste)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)

NELJAPÄEV Huvikool
17:00 Kõik võivad kokata (5a-8a) (asendab Kristjan Holm)
16:45 Laste tantsutrenn tantsuklubi SÄDE (Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

REEDE Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool
11:00 Delfiinide Ujumistrenn (asendustreener Riina Till)
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (asendustreener Riina Till)

NABA NÄDALAKAVA

9.-14. detsember

ESMASPÄEV Beebiklubi
11:00 Ujutame Naba (1a-3a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)
ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Inglise keel (Gerda Peets)
17:00 Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

TEISIPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (Anu Vask)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)
TEISIPÄEV Huvikool
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Muusikaring (Greete-Lisette Järvi)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)


KOLMAPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (1a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-12k) (Kudrun Vellet)

KOLMAPÄEV Huvikool
16:15 Iluvõimlemine algajad (Margareta Schönberg)
16:30 ABC Kool (Epp Pajuri)
17:15 Iluvõimlemine edasijõudnud (Margareta Schönberg)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

NELJAPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Muusikaring (6k-1a) (Ly Lumiste)
11:00 Muusikaring (1a-2a) (Ly Lumiste)
20:00 Ujutame Naba Isade spetsiaal (Kudrun Vellet)

NELJAPÄEV Huvikool
16:30 Kõik võivad kokata (5a-8a) (Kristi Lüüde)
16:45 Laste tantsutrenn tantsuklubi SÄDE (Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)


REEDE Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool
11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)
12:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Pille-Riin Satsi)