Beebiklubi võimlemisring

Ootame imikuid ja väikelapsi vanuses 4 kuud kuni 3 aastat koos ema või isaga võimlema!

T kell 10.00 (4k – 1,5a)
T kell 11.00 (1a – 3a)

RINGI EESMÄRK

Võimlemine pakub värskeid kogemusi nii lapsele kui vanemale. Koos võetakse ette kergemaid tõsteid, tasakaalukõnde, rullimisi, hüppeid ja keerutusi. Loovalt kasutatakse kogu keha haaravaid liikumisi nagu sirutamine, venitamine, painutamine, kõverdamine, pöörlemine, väänlemine, ringitamine, põrkamine, viskumine ja palju muud. 

Tegutsetakse mõnusa voolava vabadusega, et lapse ja vanema eripära lahedalt välja paistaks. Laps saab võimlemistreeningutel turvaliselt oma piire proovida. Ta kogeb eredalt oma kehalisi võimeid – koordinatsiooni, kiirust, osavust, tugevust ja tasakaalu.

Tihti saadab toimetusi sobiv muusika või omaloodud heli. Mitmekülgse liikumise arendamiseks kasutatakse erinevaid vahendeid: palle, ronimistükke, rõngaid, nööre jm. 

Laste loomulik uudishimu ja kujutlusvõime kaasatakse grupitegevustesse. Suhtlemisoskus, enesekindlus ja muud positiivsed isikuomadused saavad tegutsedes esile tulla. Lapsed saavad üksteisega suhelda, innustavad üksteist ja kogevad hakkamasaamist. Koos leitakse üles ka nõrgemad kohad, millele rohkem tähelepanu pöörata.

Lastevanemate jaoks võimaldavad kokkusaamised beebiklubis kogemusi jagada, arutleda ja tunda end vahva grupi olulise liikmena.

RINGI TEGEVUSED
  • Ühised soojendusharjutused lapsele ja vanemale,
  • loovad koostantsimised,
  • mitmeid meeli kaasavad mängud,
  • akrobaatilised harjutused,
  • väikelapse massaaž ja rahunemisharjutused.


RINGI JUHENDAJA

Anu Vask

“Mul on vedanud, sest tants on mind lapsepõlvest tänaseni saatnud!”


RINGI TASU

1x nädalas 42€ / kuu