Vahvad Võlurid

Vahvad Võlurid

Vahvate Võlurite nimi on sündinud laste enda ettepanekul Naba algusaastatel. Esialgselt oli rühma nimi Vahva Võluri Vennaskond, kuid aastatega kujunes sellest välja Vahvad Võlurid ning vennaskond kuidagi unustati…  nii otsustasidki mõned aastad tagasi Vahvad Võlurid, et ei soovi enam olla  Vahva Võluri Vennaskond ning jätsime ühiselt Vennaskonna nimega hüvasti. Sellest ajast saadik oleme Vahvad Võlurid. 

Vahvate Võlurite rühmas toimetavad 3-7 aastased võlurid koos 3 peavõluriga, kes laste arvates on head, nunnud, ilusad ja armsad. Peavõlurid ise peavad ennast aktiivseteks ja innovaatilisteks, kellele väga meeldib  kõiki oma võluritarkusi mänguliselt edasi anda. Võlurite lapsed räägivad, et meie võluriigis on hea ja tore olla, kuna siin on palju sõpru, rõõmsameelsed õpetajad, armsad lillad karud, palju ruumi mängimiseks ja palju raamatuid. Võlurite lapsed toovad välja ka selle, et eriti vahva on see, et saab Naba basseinis ujumas käia. Vahvad Võlurid on öelnud, et nemad oskavad väga hästi võluda sõprust ja toredust.

Uut lasteaiapäeva alustavad Vahvad Võlurid hommikuringiga. Hommikuringis laulame oma rühma laulud, vaatame üle kuupäeva ja paneme tahvlile kirja. Hommikuringis tutvume päevaga ning selle lõppedes jätkuvad Võlurite toimetused ja teemakohased tegevused pesades.

Vahva Võluri laul 1

TERE-TERE TULEMAST

HIP-HURRAA!

VAHVA  VÕLUR TULI TÄNA LASTEAEDA,

LAULAB, TANTSIB, JOONISTAB,

KÕIKE HÄSTI TEEB!

TERE-TERE TULEMAST

HIP-HURRAA!

Vahva Võluri laul 2

TERE HOMMIKUST! VAHVA VÕLUR MA,

TÄNA ÕPIN MA, TÄNA MÄNGIN MA.

OLEN SÕBRALIK JA ABIMEES,

SEDA KÕIKE TEEN

RAHUS VAIKUSES.

õpetaja: Merilin Karelin
õpetaja: Triina Rähn
abiõpetaja: Eve Sokk
rühma e-post: viis@naba.ee