Naba Linnalaagrid 2023

Ootame seiklushimulisi tüdrukuid ja poisse Naba linnalaagritesse!

Laagrid toimuvad esmaspäevast reedeni 08.30 – 17.30.
Laagripäevade sees on lõunasöök ja õhtusnäkk.
Hind: €199

NB! Kõikide laagrite ujumised toimuvad Naba basseinis.

LUSTLIK SPORDI- JA UJUMISLAAGER

26.06 – 30.06.2023

6 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Ootame laagrisse lapsi, kellele meeldivad aktiivsed ja lõbusad liikumistegevused, kes soovivad leida uusi sõpru ega pelga veeta aega värskes õhus liikudes ja sportides.

Laagris teeme tutvust erinevate spordialadega. Ujume, orienteerume, tutvume erinevate kergejõustikualadega, tantsime hip hopi ja break i, mängime erinevaid pallimänge. 

Laagrinädala jooksul plaanime minna randa, mängida bowlingut, külastada ronimisministeeriumit ning õpime läbi praktika andma eakohast vajalikku esmaabi.

LAAGRI JUHENDAJAD

Lastega koos lustivad pikaaegse laagrijuhendaja kogemusega laste ja vanemate lemmik liikumisõpetaja Angelika Linnamägi ning alati sõbralik ja heatujuline ujumistreener Marika Kütt.

LAAGRI KAVA

Lustliku spordi- ja ujumislaagri kava leiad siit:

LOODUSLAAGER

26.06 – 30.06.2023

6 – 12-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Looduslaager pakub lastele elamusi loodusest. Matkame ja teeme väljasõite looduskaunitesse kohtadesse, tutvume loomadega, taimedega, räägime keskkonnahoiust. Õpime tundma loomi ja taimi, mereranna looduskooslusi jne. Olulisel kohal meie päevades on matk ja liikumine, kõndimist ning ringi liikumist tuleb kokku päris palju. Vaikse tunni ajal loeme ja uurime raamatuid, entsüklopeediaid ja joonistame, maalime. Ning muidugi naudime Eestimaa suve ning õuesolekut! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias mängides ja seiklusrajal ronides. Ootame oma seltsi 6-12-aastasi poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ning on ühed vahvad silmad-kõrvad lahti matkasellid, tunnevad huvi looduse vastu ja tahavad sellest rohkem teada saada.

LAAGRI JUHENDAJAD

Looduslaagri juhendajad on ka sel aastal pikaaegse looduslaagri korraldamise kogemusega Epp Pajuri ja Anneli Laamann.

LAAGRI KAVA

Looduslaagri kava leiad peagi siit:

5 PÕNEVAT PÄEVA

03.07 – 07.07.2023

6 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

“5 põnevat päeva” laagris põimuvad Naba vana hea kokanduslaagri tegevused, põnevate lisategevusetega läbi terve nädala! Kui eelmisel aastal kokkasime ja sportisime käsikäes, siis selle suve laagris on Igal päeval oma teema. Teeme nii teatrit, tantsu, kunsti kui ka sporti ja matkamist. Kindlasti valmistame iga päev maitsvat sooja sööki ja suupisted, mida lapsed edaspidi endale ka kodus ise valmistada oskavad.

LAAGRI JUHENDAJAD

Laagrijuhendajad on läbi aastate laste südamed võitnud Kristi Lüüde ja Karina Tammeri.

LAAGRI KAVA

5 põnevat päeva laagri kava leiad siit:

LAUL TEEB TUJU RÕÕMSAKS

03.07 – 07.07.2023

5 – 8-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

5 päeva jooksul õpime lastega laule suvest ning mängime toredaid ringmänge ja -laule. Õpime tundma ja mängima traditsioonilisi rütmiinstrumente, kuulame erinevaid muusikažanre ja arutleme kuuldu üle. Külastame ka Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi ning osaleme nende pool läbiviidavas muuseumitunnis. 

Kindlasti veedame palju aega ka õues tegutsedes ning ujume Naba basseinis. 

Laagri lõpus filmime üles selgeks õpitud laulud ning jagame neid laagrilaste vanematega, et lastele jääks laagrist tore mälestus!

LAAGRI JUHENDAJAD

Muusikat ja lusti täis laagrit juhendavad Naba endised säravad muusikaõpetajad Ly Lumiste ja Greete-Lisette Järvi

LAAGRI KAVA

Laul teeb tuju rõõmsaks laagri kava leiad peagi siit:

ETENDUSKUNSTIDE LAAGER

10.07 – 14.07.2023

5 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Selle suvelaagri lapsed sõbrunevad tantsu ja näitlemise abil. Nende omavahelised sõprussuhted ning ägedamad seiklused põimitakse laagri lõpuks Naba lavale toredaks etenduseks. Inspiratsiooni sobivate tegelaste leidmiseks kogutakse Pirita loodusest nii mere ääres kui männimetsas ja retkel Haapsalu Lossi ja Iloni Imedemaale. Muidugi veedetakse suveaega mängude, ronimise, joonistamise ja vaba mänguga ning ujutakse Naba basseinis.

LAAGRI JUHENDAJAD

Etenduskunstide maailma avastavad koos lastega tantsulise liikumise ja loova eneseväljenduse entuasiastid Anu Vask ja Merle Saarva.

LAAGRI KAVA

Etenduskunstide laagri kava leiad peagisiit:

SULISTAME JA SEIKLEME SPORDIS

17.07 – 21.07.2023

6- 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Elamusterohkes spordilaagris veedame palju aega õues liikudes – matkame metsas, käime Pirita jõe ürgorus, mere ääres, ronime Naba seiklusrajal. Õpime erinevaid palli- ja meeskonnamänge, saame sõbraks veega. Väga tähtsal kohal on ujumine ja sellega seotud tegevused.

Kõndimist ja ringi liikumist toimub ujumis- ja spordilaagris palju. Seiklustele sekka uurime ümbritsevat elu ning seda, kes elavad meie veekogudes ja metsades. Ootame oma seltsi 7-10-aastaseid poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ja seiklusterohkeid päevi! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias mängides ja seiklusrajal ronides.

LAAGRI JUHENDAJAD

Sporti täis nädala sisustavad pikaaegse ujumistreeneri ja lasteaia ujumisõpetaja kogemusega 27-kordne Eesti meister Igor Filin ning laagri abitreeneri kogemusega endine ujuja ja 4 lapse ema Elin Filin-Emajõe.

LAAGRI KAVA

Sulistame ja seikleme spordis laagri kava leiad peagi siit:

SPORDILAAGER

24.07 – 28.07.2023

5 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Aktiivne ja mitmekülgne sportlike tegevustega laager ei jäta külmaks ühtegi osalejat – liigutame end võimalikult palju!

Ujume, et aidata lapsel veega sõbraks saada ning õppida selgeks ujumise põhitõed. Kasutame suviseid võimalusi käia mere ääres ja nautida rannategevusi, samas tutvume veeohutusega. 

Laagri lõpus saame teada, kellest on saanud vesi (veega sõber), vaal (sukelduja), kilpkonn (hõljuja), pingviin (libiseja) või hüljes (selili- ja krooliujuja).

Lisaks ujumisele proovime erinevaid spordialasid – kergejõustik, teatevõistlused, pallimängud. Üleliigse energia saab rakendada Naba mattidel ja seiklusrajal ronides ning hoovis mängides ja metsas seigeldes.

Laagris osalejaid ootab ees üllatus – väljasõit ühte põnevasse kohta. 

Spordilaager on mänguline ning läheneb lapsele individuaalselt, et lapsel oleks läbi sportlike tegevuste ja väikese võistlusmomendi soov ka edaspidi sporti teha ja jätkuks motivatsiooni terveks Liikumisaastaks 2023!

LAAGRI JUHENDAJAD

Spordilaagri juhendaja on Naba Tänab ja Tunnustab “Lapsest lähtuv supertreener” tiitli saanud ujumistreener Kirsti Mäesepp. Teda toetab ja lastega koos lustib Naba Huvikooli särasilmne koordinaator Kristel Valk.

LAAGRI KAVA

Spordilaagri kava leiad peagi siit:

JUDOLAAGER

31.07 – 04.08.2023

4 – 8-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Judo linnalaager on mõeldud lastele, kellel on soov muuta oma suvenädal lõbusaks ja huvitavaks. Nädala jooksul toimuvad judotreeningud, kus mängitakse ja õpetatakse lastele judoalaseid teadmisi. Tegeleme ka muude sportlike tegevustega – ujumine, teatevõistlused, osavusmängud, pallimängud, orienteerumine jne. Lisaks on meil meisterdamistund, kus lapsed saavad midagi vahvat oma kätega luua. 

LAAGRI JUHENDAJAD

Judolaagris panevad lapsed liikuma alati positiivsest energiast pakatavad ja lastega koos lustivad Geir Väinsaar ja Kethe Paulus

LAAGRI KAVA

Judolaagri kava leiad peagi siit:

ROBOOTIKALAAGER

21.08 – 25.08.2023

6 – 9-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Äratame tüdrukute ja poiste huvi robootika vastu Naba robootikalaagris! Ehitame koos lastega põnevaid ja nutikaid roboteid, tutvume erinevate haridusrobotitega, programmeerime ning saame osa harivatest töötubadest. Laagris jagub avastamisrõõmu ja nuputamist lastele vanuses 6-9-aastat. Eelnev robootikaalane kogemus ei ole vajalik. Ees ootavad huvitavad väljasõidud, põnevad seiklused ning erinevad seltskonnamängud. Lisaks mängime õues ja ujume Naba basseinis.

LAAGRI JUHENDAJAD

Laagrit viivad läbi rõõmsameelsed ja nutikad robootikaõpetajad Kristi Pall ja Katrin Maripuu.

LAAGRI KAVA

Robootikalaagri kava leiad peagi siit: