Naba Linnalaagrid 2021

Naba linnalaagrid on selleks suveks lõppenud. 

Rõõmsate kohtumisteni 2022. a suvel!!!


Naba kutsub kõiki huvilisi suvistesse linnalaagritesse!
Suvel toimub Nabas 5 erinevat laagrit, mis toetavad lapse mitmekülgset arengut läbi lõbusate tegevuste.

Laagrid toimuvad esmaspäevast reedeni 08.30 – 17.30.
Laagripäevade sees on lõunasöök ja õhtusnäkk.
Hind: €144

LOODUSLAAGER

28.06 – 02.07

6 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Looduslaager pakub lastele elamusi loodusest. Matkame ja teeme väljasõite looduskaunitesse kohtadesse, tutvume loomadega, taimedega, räägime keskkonnahoiust. Õpime tundma loomi ja taimi, mereranna looduskooslusi jne. Olulisel kohal meie päevades on matk ja liikumine, kõndimist ning ringi liikumist tuleb kokku päris palju. Vaikse tunni ajal loeme ja uurime raamatuid, entsüklopeediaid ja joonistame, maalime. Ning muidugi naudime Eestimaa suve ning õuesolekut! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias mängides ja seiklusrajal ronides. Ootame oma seltsi 6-10-aastasi poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ning on ühed vahvad silmad-kõrvad lahti matkasellid, tunnevad huvi looduse vastu ja tahavad sellest rohkem teada saada.

LAAGRI JUHENDAJAD

Looduslaagri juhendajad on ka sel aastal pikaaegse looduslaagri korraldamise kogemusega Epp Pajuri ja Anneli Laamann.

LAAGRI KAVA

Looduslaagri kava leiad siit:

LIIKUMISRÕÕMU LAAGER

28.06 – 02.07

5 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Laps on loodud liikuma. Seda kõike, mis lastele meeldib – joosta, mängida, tantsida, hüpata ja ronida – saavad nad Liikumisrõõmu laagrist . Laagri eesmärk on tekitada lapses huvi liikumise vastu läbi erinevate tegevuste. Tähelepanu pöörame mängulisusele, loovusele, fantaasiaküllusele, sotsiaalsetele oskustele ja koostööle. Lisaks peame oluliseks pakkuda kõikidele laagrilistele turvalist ning seikluslikku aega. Laagris liigume läbi tantsu ja erinevate joogaharjutuste. Korraldame teatevõistlusi ja lustakaid ühismänge. Õpime usaldama iseennast, paarilist ja tegutseme grupis. Lisaks veedame rohkelt aega looduses. Laagri nädalast ei puudu kindlasti ka üllatused.

LAAGRI JUHENDAJAD

Liikumisrõõmu naudivad koos lastega noored ja säravad laagriõpetajad Marelle Laever ja Keidy Kütt.

LAAGRI KAVA

Liikumisrõõmu laagri kava leiad siit:

KUNST JA SPORT KÄSIKÄES

05.07 – 09.07

6 – 9-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Erakordselt lõbus ja mitmete põnevate üllatustega täidetud kunsti- ja spordilaager on hea võimalus, kuidas suvel mõnusalt aega veeta. Laagris on omavahel kombineeritud erinevad valdkonnad, tegevused on mitmekesised ja põnevad. Laseme loovusel lennata ja teeme ägedaid kunstitegevusi (maalime lõuendile, meisterdame põnevaid asju ja teeme palju muud põnevat), mis soodustavad meie taju, motoorsete oskuste ja suhtluse arengut. Lisaks oleme ka aktiivsed, teeme sporti ja mängime erinevaid mänge.

LAAGRI JUHENDAJAD

Lõbusa ja põneva kunsti ning sporti täis nädala sisustavad imelise kunstiandega Merilyn Pöör ning avastamislusti täis Britten Holter.

LAAGRI KAVA

Kunst ja sport käsikäes laagri kava leiad siit:

SPORTLIK INGLISE KEELE LAAGER

12.07 – 16.07

5 – 8-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Õpime inglise keelt läbi erinevate spordialade: kergejõustik, jalgpall, korvpall, sulgpall, golf jms. Ujume, korraldame teatevõistlusi, mängime diskgolfi ja teisi põnevaid mänge. Laagris proovime rääkida ainult inglise keeles. Laagrinädal on täis üllatusi ja meeldejäävaid seiklusi. Arendame meeskonnatööd läbi erinevate spordimängude ja harjutuste. Laseme lastel ennast tunda vabalt ja olla aktiivsed, sportlikud ning mängulised. Ühtlasi anname lastele võimaluse avastada palju uut.

LAAGRI JUHENDAJAD

Inglise keelne maailm avaneb lastele sportlike ja seiklushimuliste juhendajate Britten Holteri ja Eva-Maria Pajuri eestvedamisel.

LAAGRI KAVA

Sportliku inglise keele laagri kava leiad siit:

ETENDUSKUNSTI-LAAGER

19.07 – 23.07

5 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Selle suvelaagri lapsed sõbrunevad tantsu ja näitlemise abil. Nende omavahelised sõprussuhted ning ägedamad seiklused põimitakse laagri lõpuks Naba lavale toredaks etenduseks. Inspiratsiooni sobivate tegelaste leidmiseks kogutakse Pirita loodusest nii mere ääres kui männimetsas ja retkel Haapsalu Lossi ja Iloni Imedemaale. Muidugi veedetakse suveaega mängude, ronimise, joonistamise ja vaba mänguga ning ujutakse Naba basseinis.

LAAGRI JUHENDAJAD

Etenduskunstide maailma avastavad koos lastega tantsulise liikumise ja loova eneseväljenduse entuasiastid Anu Vask ja Merle Saarva. 

LAAGRI KAVA

Etenduskunstilaagri kava leiad siit: