Naba Linnalaagrid 2022

Ootame seiklushimulisi tüdrukuid ja poisse Naba linnalaagritesse!

Laagrid toimuvad esmaspäevast reedeni 08.30 – 17.30.
Laagripäevade sees on lõunasöök ja õhtusnäkk.
Hind: €160

LOODUSLAAGER

27.06 – 01.07.2022

6 – 12-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Looduslaager pakub lastele elamusi loodusest. Matkame ja teeme väljasõite looduskaunitesse kohtadesse, tutvume loomadega, taimedega, räägime keskkonnahoiust. Õpime tundma loomi ja taimi, mereranna looduskooslusi jne. Olulisel kohal meie päevades on matk ja liikumine, kõndimist ning ringi liikumist tuleb kokku päris palju. Vaikse tunni ajal loeme ja uurime raamatuid, entsüklopeediaid ja joonistame, maalime. Ning muidugi naudime Eestimaa suve ning õuesolekut! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias mängides ja seiklusrajal ronides. Ootame oma seltsi 6-12-aastasi poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ning on ühed vahvad silmad-kõrvad lahti matkasellid, tunnevad huvi looduse vastu ja tahavad sellest rohkem teada saada.

LAAGRI JUHENDAJAD

Looduslaagri juhendajad on ka sel aastal pikaaegse looduslaagri korraldamise kogemusega Epp Pajuri ja Anneli Laamann.

LAAGRI KAVA

Looduslaagri kava leiad siit:

KÖÖGIKUNST JA LIIKUMINE KÄSIKÄES

04.07 – 08.07.2022

6 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Naba vana hea kokandushuviliste laager saab sel aastal vunki juurde liikumisest ja tervislikuma eluviisi üle juurdlemisest. Selle suve laagris:

  • teeme põnevaid hommikusööke ja tervislikke vahepalasid
  • käime turgudel ja toidupoes
  • liigume palju nii metsa- kui spordiradadel
  • teeme vestlusringe ja arutelusid
  • maitseme, uurime ja jälle arutame

    Laagripäevad on mitmekesised, lõbusad ja vaheldusrikkad!


LAAGRI JUHENDAJAD

Kokkamist, liikumist ja vestlusringe naudivad koos lastega kogenud kokanduslaagri juhendajad Kristi Lüüde ja Karina Tammeri.

LAAGRI KAVA

Köögikunst ja liikumine käsikäes laagri kava:

UJUMIS- JA SPORDILAAGER

11.07 – 15.07.2022

6 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Elamusterohkes spordilaagris veedame palju aega õues liikudes – matkame metsas, käime Pirita jõe ürgorus, mere ääres, ronime Naba seiklusrajal. Õpime erinevaid palli- ja meeskonnamänge, saame sõbraks veega. Väga tähtsal kohal on ujumine ja sellega seotud tegevused.

Kõndimist ja ringi liikumist toimub ujumis- ja spordilaagris palju. Seiklustele sekka uurime ümbritsevat elu ning seda, kes elavad meie veekogudes ja metsades. Ootame oma seltsi 6-10-aastaseid poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ja seiklusterohkeid päevi! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias mängides ja seiklusrajal ronides.

LAAGRI JUHENDAJAD

Sporti täis nädala sisustavad pikaaegse ujumistreeneri ja lasteaia ujumisõpetaja kogemusega 27-kordne Eesti meister Igor Filin ning laagri abitreeneri kogemusega endine ujuja ja 4 lapse ema Elin Filin-Emajõe.

LAAGRI KAVA

Ujumis- ja spordilaagri kava leiad siit:

JUDO LAAGER

18.07 – 22.07.2022

4 – 8-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Veedame koos vahva sportliku nädala!

Judo linnalaager on mõeldud lastele, kellel on soov muuta oma suvenädal lõbusaks ja huvitavaks. Nädala jooksul toimuvad judotreeningud, kus mängitakse ja õpetatakse lastele judoalaseid teadmisi. Tegeleme ka muude sportlike tegevustega – ujumine, teatevõistlused, osavusmängud, pallimängud, orienteerumine jne. Lisaks on meil meisterdamistund, kus lapsed saavad midagi vahvat oma kätega luua. 

LAAGRI JUHENDAJAD

Geir Väinsaar ja Kethe Paulus

LAAGRI KAVA

Judolaagri kava leiad peagi siit:

ETENDUSKUNSTIDE LAAGER

01.08 – 05.08.2022

5 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Selle suvelaagri lapsed sõbrunevad tantsu ja näitlemise abil. Nende omavahelised sõprussuhted ning ägedamad seiklused põimitakse laagri lõpuks Naba lavale toredaks etenduseks. Inspiratsiooni sobivate tegelaste leidmiseks kogutakse Pirita loodusest nii mere ääres kui männimetsas ja retkel Haapsalu Lossi ja Iloni Imedemaale. Muidugi veedetakse suveaega mängude, ronimise, joonistamise ja vaba mänguga ning ujutakse Naba basseinis.

LAAGRI JUHENDAJAD

Etenduskunstide maailma avastavad koos lastega tantsulise liikumise ja loova eneseväljenduse entuasiastid Anu Vask ja Merle Saarva.

LAAGRI KAVA

Etenduskunstide laagri kava leiad siit:

ROBOOTIKALAAGER

22.08 – 26.08.2022

6 – 9-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Äratame tüdrukute ja poiste huvi robootika vastu Naba robootikalaagris! Ehitame koos lastega põnevaid ja nutikaid roboteid, tutvume erinevate haridusrobotitega, programmeerime ning saame osa harivatest töötubadest. Laagris jagub avastamisrõõmu ja nuputamist lastele vanuses 6-9-aastat. Eelnev robootikaalane kogemus ei ole vajalik. Ees ootavad huvitavad väljasõidud, põnevad seiklused ning erinevad seltskonnamängud. Lisaks mängime õues ja ujume Naba basseinis.

LAAGRI JUHENDAJAD

Laagrit viivad läbi rõõmsameelsed ja nutikad robootikaõpetajad Kristi Pall ja Katrin Maripuu.

LAAGRI KAVA

Robootikalaagri kava leiad peagi siit: