Naba Linnalaagrid 2024

Laagritesse registreerimine avaneb peagi.

Ootame seiklushimulisi tüdrukuid ja poisse Naba linnalaagritesse!

Laagrid toimuvad esmaspäevast reedeni 08.00 – 17.00.
Laagripäevade sees on lõunasöök ja õhtusnäkk.
Hind: 219€

NB! Kõikide laagrite ujumised toimuvad Naba basseinis.

5 PÕNEVAT PÄEVA

17.06 – 21.06.2024

6 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

“5 põnevat päeva” laagris põimuvad Naba vana hea kokanduslaagri tegevused, põnevate lisategevusetega läbi terve nädala! Kui eelmisel aastal kokkasime ja sportisime käsikäes, siis selle suve laagris on Igal päeval oma teema. Teeme nii teatrit, tantsu, kunsti kui ka sporti ja matkamist. Kindlasti valmistame iga päev maitsvat sooja sööki ja suupisted, mida lapsed edaspidi endale ka kodus ise valmistada oskavad.

LAAGRI JUHENDAJAD

Laagrit juhendavad seiklus- ja avastamishimulised Kristi Lüüde ning Kärolin Kaarlep.

LAAGRI KAVA

5 põnevat päeva laagri kava leiad peagi siit:

LOODUSLAAGER

25.06 – 28.06.2024

6 – 12-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Looduslaager pakub lastele elamusi loodusest. Matkame ja teeme väljasõite looduskaunitesse kohtadesse, tutvume loomadega, taimedega, räägime keskkonnahoiust. Õpime tundma loomi ja taimi, mereranna looduskooslusi jne. Olulisel kohal meie päevades on matk ja liikumine, kõndimist ning ringi liikumist tuleb kokku päris palju. Vaikse tunni ajal loeme ja uurime raamatuid, entsüklopeediaid ja joonistame, maalime. Ning muidugi naudime Eestimaa suve ning õuesolekut! Õhtupoolikud veedame Naba suures aias mängides ja seiklusrajal ronides. Ootame oma seltsi 6-12-aastasi poisse ja tüdrukuid, kes ei karda pikki jalutuskäike ning on ühed vahvad silmad-kõrvad lahti matkasellid, tunnevad huvi looduse vastu ja tahavad sellest rohkem teada saada.

LAAGRI JUHENDAJAD

Looduslaagri juhendajad on ka sel aastal pikaaegse looduslaagri korraldamise kogemusega Epp Pajuri ja Anneli Laamann.

LAAGRI KAVA

Looduslaagri kava leiad peagi siit:

LUSTLIK SPORDI- JA UJUMISLAAGER

25.06 – 28.06.2024

6 – 10-aastastele lastele

LAAGRI KIRJELDUS

Ootame laagrisse lapsi, kellele meeldivad aktiivsed ja lõbusad liikumistegevused, kes soovivad leida uusi sõpru ega pelga veeta aega värskes õhus liikudes ja sportides.

Laagris teeme tutvust erinevate spordialadega. Ujume, orienteerume, tutvume erinevate kergejõustikualadega, tantsime  hip hopi ja break i, mängime erinevaid pallimänge. 

Laagrinädala jooksul plaanime minna randa, mängida bowlingut, külastada ronimisministeeriumit ning õpime läbi praktika andma eakohast vajalikku esmaabi.

LAAGRI JUHENDAJAD

Lastega koos lustivad pikaaegse laagrijuhendaja kogemusega laste ja vanemate lemmik liikumisõpetaja Angelika Linnamägi ning alati sõbralik ja heatujuline ujumistreener Marika Kütt.

LAAGRI KAVA

Lustliku spordi- ja ujumislaagri kava leiad peagi siit: