NABA PÄEVAHOID – SUJUV ÜLEMINEK LASTEAEDA

Üheskoos lapse heaks!

Naba asub Pirital looduslikult kaunis ja mitmekülgses keskkonnas männimetsa ääres, Pirita ürgoru lähedal ja merest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Naba Päevahoid on lapsele turvaline koht, kus on loodud eakohased tingimused lapse igakülgseks ja loomulikuks arenguks. Päevahoiu grupp on väike, mis annab lapsele hea võimaluse uue keskkonnaga harjumiseks. Päevahoiu tegevused sarnanevad lasteaia toimetamistega.

Naba Päevahoidu on oodatud 1,5 – 3-aastased maailmanabad, kes plaanivad peagi minna lasteaeda või kes soovivad aega veeta easkaaslaste seltsis.

Päevahoiu lastega tegeleb õpetaja Helen Sutting, kes on perele partneriks ja toetajaks väikese maailmanaba arendamisel ja kasvamisel. Laste arengut toetavad Naba muusikaõpetaja Ly Lumiste ja liikumisõpetaja Anu Vask.

Päevahoid on avatud

E-R kell 8:30 – 13:30.

Koos Päevahoiu õpetajaga teevad lapsed igapäevaseid edusamme läbi erinevate arendavate tegevuste – teiste lastega suhtlemine, iseseisvalt hakkamasaamine, mänguoskuste arendamine, iga ilmaga õues mängimine, liikumis- ja muusikategevuses osalemine, joonistamine, meisterdamine, kõne arendamine, raamatute vaatamine, lugude kuulamine jne. Iga päev toob midagi uut pakkudes läbi korduvate tegevuste lapsele turvatunnet!

Päevahoiu kasutuses on väike mõnus pesa, kogu Naba hoov ning muusika- ja spordisaal. Lapsed söövad hommiku- ja lõunasööki Naba söögitoas. Koos päevahoiu õpetajaga käivad väikesed maailmanabad vahel Naba rühmades mängimas, et uudistada lasteaiaelu.

Naba soovitab osaleda päevahoiu tegevustes regulaarselt üks kuni neli korda nädalas. Nii harjuvad pisikesed maailmanabad iseseisvalt hakkama saama, teistega suhtlema ja leiavad endale mängukaaslasi.

Rohkem infot paevahoid@naba.ee või 6063896.