Tunniplaan

Mini2mini TUNNIPLAAN 2020/2021 õa

Ringi(desse) registreerimiseks saada palun e-kiri huvikool@naba.ee
järgmiste andmetega:
LAPSE TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
EMA või ISA TÄISNIMI ja ISIKUKOOD
KONTAKTTELEFON
VALITUD RING(id) – KELLAAEG ja PÄEV

Alates 1.09.2020 kuni 31.05.2021

Septembrikuu I nädalast alustavad: Ujumine, akrobaatika, võimlemine, tantsutrenn ja iluvõimlemine.

Septembrikuu II nädalast alustavad: inglise keel ja muusikaring.

Oktoobrikuust alustab ABC Kool.

Judo trenn alustab 8.septembril.

ESMASPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (2a-3a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)

12:00 Ujutame Naba (2k-1a) (Kudrun Vellet)

ESMASPÄEV Huvikool
17:00 Inglise keel (5a-7a) (Triin Terestal)
17:00 Iluvõimlemisklubi Piruett (edasijõudnud) (Maria Kull)
18:00 Akrobaatika (4a-6a) (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

TEISIPÄEV Beebiklubi
10:00-13:00 Vaba Bassein (2k-3a)
10:00 Võimlemisring (6k-1,5a) (Anu Vask)
11:00 Võimlemisring (1,5a-3a) (Anu Vask)
12:00 Võimlemisring (2k-1a) (Anu Vask)

20.00 Ujutame Naba Isade spetsiaal

TEISIPÄEV Huvikool
16.30 ABC Kool (Epp Pajuri) ALATES OKTOOBRIST 
16.30 Judoklubi Aitado trenn 
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

KOLMAPÄEV Beebiklubi
10:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
11:00 Ujutame Naba (1a-2a) (Kudrun Vellet)
12:00 Ujutame Naba (2k-1a) (Kudrun Vellet)

KOLMAPÄEV Huvikool
16:30 Iluvõimlemisklubi Piruett (algajad) (Maria Kull)
16:30 ABC kool (Epp Pajuri) ALATES OKTOOBRIST
17:30 Iluvõimlemisklubi Piruett (edasijõudnud) (Maria Kull)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)
19:00 Delfiinide Ujumistrenn (Kirsti Mäesepp)

NELJAPÄEV Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein(2k-3a)
9.30 Muusikaring (1a-2a) (Ly Lumiste)
10.30 Muusikaring (2a-3a) (Ly Lumiste)
11.30  Muusikaring (5k-12k) (Ly Lumiste)

20.00 Ujutame Naba Isade spetsiaal

NELJAPÄEV Huvikool
17.00 Tantsuklubi SÄDE tantsuring (4a-7a) (Marelle Laever)
18:00 Akrobaatika (4a-6a) (Vello Vaher)
18:00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)
19.00 Delfiinide Ujumistrenn (Silja Kõiv)

REEDE Beebiklubi
10:00 -13:00 Vaba Bassein (2k-3a)

LAUPÄEV Huvikool
11:00 Delfiinide Ujumistrenn (Riina Till)
12.00 Minidelfiinide Ujumistrenn (Riina Till)

NB! Naba Huvialakool jätab endale õiguse teha tunniplaanis muudatusi.